BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Meilės diena. Delfinai ir karštas šokoladas

Vienintelį kartą metuose šv. Valentino dienos pasirodymuose apsilankiusiai porai dovanosime susitikimą su delfinais!
Delfinų serenados, šalimais alsuojanti jūra, kvapnus karštas šokoladas, kurį tieks kavinė „Jogundė”, ypatinga dovana meilės savaitgalį kvies ir romantikus ir realistus. Vasario 12 d. 12.00 val. – dovana Jums – bilietai ypatingomis kainomis. Vasario 13 ir 14 dienomis pasirodymai– 12.00 ir 15.00 val. Valentino dieną, abiejuose pasirodymuose vienos poros lauks staigmena – unikali galimybė iš karto po pasirodymo susipažinti su delfinais iš arčiau, padedant treneriui bei išgirsti jų siunčiamas šventines serenadas, sužinoti meilės nuotykius.
Delfinų kaip ir žmonių socialinis gyvenimas labai intensyvus: čia nuolat kunkuliuoja aistros, vyksta gyvenimo dramos, sudaromos poros, vyksta išsiskyrimai. Delfinai savo jausmus išsako ne vien tik specifiniais garsais, bet ir kūno kalba. Mokslininkai teigia, jog delfinai geba išmokti suprasti net ir esminius žmonių kalbos elementus.
Ateikite meilės savaitgalį ir pamatykite patys kaip delfinai pasakys svarbiausią šv. Valentino dienos žodį – „MYLIU“.
Paskubėkite įsigyti bilietus! Tai itin paprasta – muziejuje – nauja bilietų pardavimo sistema, o lankytojai bilietus norimai datai gali nusipirkti iš anksto internetu.
Informacija – +370 698 37 299
Bilietai – www.muziejus.lt
Keltų judėjimo tvarkaraštis – www.keltas.lt
Kavinė delfinariume – +370 698 26 688

Patiko (0)

Rodyk draugams

Komentarai (1)

Rašyti komentarą