BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

LIETUVOS JŪRŲ MUZIEJUS MUGĖJE „MOKYKLA 2013“

Gruodžio 6-8 d. mugėje MOKYKLA 2013 (Vilniaus LITEXPO rūmai) Lietuvos jūrų muziejus jau trečius metus pristato naujus edukacinius užsiėmimus, atliepiančius Bendrojo lavinimo mokymo programų turinį.

Lietuvos jūrų muziejaus edukologai  Jūsų lauks stende 4.07 (4 salė):

· susipažinsite su naujausiomis muziejaus edukacinėmis programomis, skirtomis mokykloms,

· galėsite išbandyti naujai sukurtą interaktyvią edukacinę priemonę ATRASK BALTIJOS JŪRĄ,

· atrasite naujus užsiėmimo „BALTIJOS JŪROS EKOLOGIJA“ organizavimo metodus.

Gruodžio 6 d. 11.30-12.30 visus kviečiame į „Linksmo miesto“ scenoje (3 salė) organizuojamą atvirą parodomąjį edukacinį renginį-koncertą MANO JŪRA – TOLIMA IR ARTIMA. Tai bendras Lietuvos jūrų muziejaus ir VĮ  Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos projektas, skirtas plėtoti vaikų, jaunimo bei plačiosios visuomenės kultūrinę edukaciją, estetinius, savarankiškos savišvietos  įgūdžius; propaguoti jūrinės aplinkos pažinimo ir tausojimo,  jūreivystės puoselėjimo Lietuvoje idėjas. Renginio vedėjas – Egidijus Sipavičius, dalyvauja Lietuvos jūrų muziejaus direktorė Olga Žalienė ir istorikas Romas Adomavičius,  VĮ Klaipėdos valstybinio jūrų uosto direkcijos generalinis direktorius Arvydas Vaitkus ir Laivyno vadovas Eduardas Ringis.  Šis renginys jau trečius metus sėkmingai organizuojamas Lietuvos mokyklų bendruomenėms. Pamatykite, išgirskite mus ir pasikvieskite į savo mokyklą.

Gruodžio 6-8 d. 10.30-19.00 visus kviečiame į „Linksmo miesto“ MuMo saloje, Lietuvos muziejų asociacijos stende (3 salė) eksponuojamą edukacinę parodą KODĖL LAIVAS PLAUKIA. Lietuvos jūrų muziejaus istorikai Romualdas Adomavičius ir Milda Kontrimė supažindins su primityvių laivelių ir medinių burlaivių statymo ypatumais, sužinos, kodėl laivas plaukia ir kodėl neskęsta. Turės galimybę patys panardinti į gelmę povandeninį laivą ir jį iškelti į vandens paviršių, sujungti laivo korpuso lentas, išsinešti pačių pasigamintą suvenyrinį laivelį. Tai unikali Jūsų galimybė betarpiškai pabendrauti su muziejaus istorikais.

Gruodžio 6 d. 11.15-12.00 visus kviečiame į „SMART“ klasėje (4 salė) ir 7 d. 17.00-17.45 Svajonių klasėje (4 salė) organizuojamą atvirą edukacinį užsiėmimą ATRASK BALTIJOS JŪRĄ. Pasitelkiant interaktyvias mokymo priemones pristatysime Baltijos jūros raidos istoriją bei analizuojant 3D Baltijos jūros batimetrinį žemėlapį pakviesime į kelionę APLINK Baltiją, PO Baltiją, Baltijos DUGNU bei DRUSKINGO VANDENS KRYPTIMI. Sužinosime, KAS ir KUR gyvena.

Gruodžio 8 d. 14.00-14.45 visus kviečiame į Svajonių klasėje (4 salė) organizuojamą atvirą edukacinį užsiėmimą KAS BALTIJOJE GYVENA. Užsiėmimo metu dalyviai taps būdingiausiais Baltijos jūros gyvūnais ir sukurs spektaklį, kurio metu sužinos, kas būdinga Baltijos jūros gyventojams.

TEGUL LIETUVOS JŪRŲ MUZIEJAUS IR JŪSŲ MOKYKLOS POREIKIS KURTI, ATRASTI KOKYBĘ, IŠLAISVINTI MINTIS, GRIAUTI STEREOTIPUS VIRSTA NAUJA MŪSŲ BENDRADARBIAVIMO GALIMYBE!

Iki pasimatymo mugėje MOKYKLA 2013

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą