BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Lietuviams gamtos išsaugojimas rūpi labiau nei estams ar latviams

Lietuvoje įgyvendinta paramos iniciatyva, skirta Lietuvos jūrų muziejui, surinko daugiausiai lėšų Baltijos šalių gretose

Vilnius, Lietuva, 2014 m. vasario 21 d. Lietuvoje vykdytos iniciatyvos, siekiančios paremti Lietuvos jūrų muziejų, metu buvo surinkta daugiau negu 32 tūkstančiai litų (9306 eurų). Ši suma net tris kartus viršija paramą, surinktą Latvijos Slītere Nacionaliniam Parkui, ir daugiau nei 10 kartų lėšas, kurios bus skirtos Estijos laukinių gyvūnų centro statybai.

Pasak Lietuvos jūrų muziejaus direktorės Olgos Žalienės, už „Samsung“ iniciatyvos metu surinktas lėšas bus gerinama ruonių baseinų vandens kokybė.

„Vamzdynų rekonstravimo darbai, kurie užtikrins ruoniams švaresnį ir patogesnį gyvenimą, jau yra pradėti ir turėtų būti užbaigti iki šių metų pabaigos. Ruonių baseinų vandens kokybės gerinimas yra itin svarbus ne tik muziejuje gyvenantiems ruoniams, bet ir ruonių bandos gausinimui Baltijos jūroje,“ – kalbėjo O. Žalienė.

Siekdama atkreipti dėmesį į nykstančias gyvūnų rūšis ir gamtos išsaugojimą, kompanija „Samsung Electronics Baltics“ įgyvendino iniciatyvą, kurios metu buvo renkama parama Lietuvos, Latvijos ir Estijos gamtos centrams. Prie iniciatyvos galėjo prisidėti kiekvienas asmuo, įsigijęs aukščiausios vaizdo raiškos „Samsung UHD“ televizorius – 2 procentai nuo parduotų įrenginių buvo skirti Lietuvos jūrų muziejaus rekonstravimo darbams.

„Samsung“ remiasi nuostata, kad technologijų esmė yra ne produktai, o tai, kaip jie gali pagerinti gyvenimą. Įsigydami „Samsung UHD“ televizorius, pirkėjai pagerino ne tik savo, bet ir jūrų muziejuje gyvenančių gyvūnų sąlygas,“ – sakė „Samsung Electronics Baltics“ vadovas Lietuvoje Simonas Skupas.

Iniciatyvos metu „Samsung UHD“ stenduose, įrengtuose didžiuosiuos prekybos centruose, Lietuvos gyventojai turėjo galimybę susipažinti ir sužinoti daugiau apie įvairias pasaulyje nykstančių gyvūnų rūšis. Išmaniųjų televizorių ekrane laukiniai gyvūnai atrodė ypač tikroviškai – „Samsung UHD“ televizoriuje yra įdiegta vaizdo apdorojimo technologija, dėl kurios kadrai keičiasi itin tolygiai, todėl vaizdas ekrane yra maksimaliai kontrastingas, spalvingas, aiškus. Gaunamas reginys yra 4 kartus aiškesnis nei „Full HD“ raiškos televizoriuose – sodresnė juoda, „švaresnė“ balta spalvos, aiškiau, tiksliau atkuriamos detalės. UHD technologijos „Samsung“ televizorius stebina ne tik išskirtine vaizdo atkūrimo kokybe, bet ir netradiciniu dizainu. Įrenginio dizaineriai suprojektavo itin ploną korpusą, o metalinis ekrano rėmelis suteikia paveikslo įspūdį, todėl televizorius tampa interjero dekoro elementu.

Apie „Samsung Electronics Co., Ltd.“

„Samsung Electronics Co., Ltd.“ yra pasaulinė buitinės elektronikos ir jos komponentų technologijų lyderė.  Nuolat kurdami inovacijas ir išradimus, mes keičiame pasaulį: televizorius, išmaniuosius telefonus, asmeninius kompiuterius, spausdintuvus, kameras, namų apyvokos priemones, medicinos įrangą, puslaidininkius bei LED sprendimus. Turime 270 000 darbuotojų 79 valstybėse, o metų apyvarta viršija 201 trilijoną Pietų Korėjos vonų (481,92 mlrd. Lt). Mūsų tikslas – atverti naujas galimybes žmonėms visame pasaulyje. Daugiau informacijos: www.samsung.com.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą