BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Jūrų muziejus, akvariumas uždaromas rekonstrukcijai, tačiau delfinariumas dirbs

Šis savaitgalis – paskutinis, kai galima aplankyti Lietuvos jūrų muziejaus ekspozicijas, veikiančios Nerijos forte. Nuo rugsėjo 1 dienos akvariumas ir kitos istoriniame statinyje esančios ekspozicijos uždaromos rekonstrukcijai, kuri, muziejaus vadovybės teigimu, užtruks trejus metus.

Tačiau lankytojai kviečiami lankytis delfinų pasirodymuose po rekonstrukcijos jau atgimusioje delfinų pasirodymų salėje. Juolab, kad nuo rugsėjo pradeda galioti mažesnės nei vasarą – nesezono kainos. Per vasarą tūkstančius lankytojų priėmęs delfinariumas, nuo rugsėjo keičia darbo ritmą: pasirodymai nerengiami pirmadieniais ir antradieniais. Kitomis dienomis šiuos nuostabius gyvūnus galima bus pamatyti 12 ir 15 valandą.

Dalį muziejaus lankytojai visą rugsėjį gali apžiūrėti nemokamai. Tai – Etnografinė pajūrio žvejo sodyba ir Senųjų žvejybos laivų aikštelė, su laive „Dubingiai“ įrengta ekspozicija.
Etnografinėje pajūrio žvejo sodyboje galima nemokamai naudotis elektroniniu gidu. Jis teikia informaciją lietuvių, anglų bei lietuvių gestų kalba, taip pat yra ne tik asmenims, bet ir grupėms skirtas modernus įrenginys.
– Palydėkime vasarą Jūrų muziejuje, – sako direktorė Olga Žalienė. – Tai puiki galimybė paskutinįkart iki rekonstrukcijos pamatyti istorinį akvariumo vaizdą, kuris nesikeitė net 35 metus.

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą