BLOGas.lt
Sukurk savo BLOGą Kitas atsitiktinis BLOGas

Jūrų muziejuje Kalėdų eglutę puoš lankytojai

A. Mažūno nuotrauka

A. Mažūno nuotrauka

Šį savaitgalį Lietuvos jūrų muziejuje įsikurs kalėdinės dirbtuvės. Į jas kviečiamos registruotis šeimos, norinčios daugiau sužinoti apie tradicinę laivybą Kuršių mariose ir susipažinti su švyturiais. Šeštadienį ir sekmadienį 12.00 val. akvariume bendram kūrybiniam darbui kvies muziejaus dailininkė Audronė Adomavičienė.

A. Mažūno nuotrauka

A. Mažūno nuotrauka

– Užsiregistravę lankytojai kviečiami nuspalvinti unikalius kalėdinius žaisliukus – jūrinius simbolius, – pasakojo dailininkė. – Yra pagaminti puikūs mediniai žaisliukai: burvaltės ir švyturiai. Šios figūrėlės yra natūralaus medžio, jas nudažysime, pažymėsime savo inicialais ir  papuošime akvariume jūrinę  Kalėdų eglutę.

A. Mažūno nuotrauka

A. Mažūno nuotrauka

Šaltuoju metų laiku lankytojus, persikėlusius iš Klaipėdos į Smiltynę 10.00 ir 11.30 val. pėsčiųjų keltais, iki muziejaus nuveža specialus autobusas. Jūrų muziejus dirba tik savaitgaliais nuo 10.30 iki 17 val. Lankytojai kviečiami susipažinti su Laivybos istorijos ekspozicija, pasigrožėti Baltijos jūros baseino bei tropinėmis žuvimis, koralais, medūzomis, susipažinti su gyvybės atsiradimo Žemėje istorija, sužinoti daugiau apie ruonius bei jūrų liūtus, pasidžiaugti pingvinais. Kol dar gamta negaili rudeniškų orų, muziejaus amfiteatre demonstruojami Kalifornijos jūrų liūtų  pasirodymai. Visą muziejaus darbo dieną nustatytomis valandomis šėrimų metu gyvūnų  prižiūrėtojai pristato lankytojams savo augintinius.

Registruotis į kalėdinės dirbtuves kviečiame telefonu +370 698 37299.

Nika Puteikienė, Ryšių su visuomene skyriaus vedėja, tel. (8 46) 490751, 8 671 55567

Patiko (0)

Rodyk draugams

Rašyti komentarą