Kas čia? Šio puslapio pagalba gali išsaugoti įrašą tolimesniam naudojimui, arba parodyti savo draugams per socialinius tinklus. Pranešimą apie įrašą galima nusiųsti ir el. paštu.

Kur norite publikuoti?

Nusiųsk draugui el. paštu

E-mail It
2013-05-13

Tarptautinės Muziejų dienos - gegužės 18 d. renginiai Lietuvos jūrų muziejuje

Publikuota: g) NORIU MOKYTIS! Edukacija, l) SUSITIKIME JŪRŲ MUZIEJUJE!

10.30-15.15 Konferencija „Kuršių marių tradicinė laivyba: istorija ir šiandiena“ (II aukšto konferencijų salėje).

Klaipėdos  rajono turizmo informacijos centro inicijuotoje konferencijoje bus pristatytos istorinės Lietuvos burvaltės ir pasidalinta gerąja patirtimi statant bei pritaikant jų replikas kultūriniam turizmui. Pranešimus skaitys Jūrų muziejaus ir Kaliningrado Pasaulinio okeano muziejaus istorikai, įžvalgomis dalinsis laivų statytojai-praktikai, bus diskutuojama apie Lietuvos, kaip jūrų valstybės, potencialą, pristatyta  laivadirbio Jono Gižo etnografinės sodyba.

Pranešimus skaitys R. Adomavičius, R. Adomavičius (jaun.), Dmitry Mamontov, Gintarė Atkočiūnė.

12.00-13.00 “YAMAHA” muzikos mokykla auklėtinių koncertas (muziejaus kieme).

18.30-21.00 – Baltijos jūros piratai. Tarptautinės muziejų nakties renginys.

18.00 – nemokamas piratiškas pėsčiųjų keltas pajudės iš Smiltynės perkėlos į muziejų. Piratiškas aksesuaras – privalomas. Pagrindinė piratiškos nakties tema – pažintis su vikingu laivu drakaru. Jo repliką lankytojai galės ir pamatyti Laivybos ekspozicijoje, o įsiminti raiškias ir išskirtines šio laivo formas padės bendro drakaro paveikslo kūrimas. Jaunų ir vyresnių piratų laukia galimybė pamiklinti pirštus ir smegenis daugelyje edukacinių dirbtuvių: lankytojai bus supažindinti su piratiška jūrinių vėliavų abėcėle, lankstys origami laivus, išmoks piratiškų dainų ir šokių. Bus renkamas piratiškiausias renginio dalyvis ir, be abejo, ieškoma forte paslėpto lobio. Vakaro metu skambės piratiški būgnai, o nepasiklysti Nerijos forte padės modernus elektroninis gidas.

Patiko (0)


Atgal į: Tarptautinės Muziejų dienos - gegužės 18 d. renginiai Lietuvos jūrų muziejuje